Reklama wizualna

POLIGRAFIA

Dbając o kompleksowość usług naszej firmy oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi poligraficzne.

WYDRUKI

Dysponujemy ploterami drukującymi firmy ROLAND, które zapewniają bardzo wysoką jakość druku oraz szybkość pracy.

WYCINANIE

Dysponujemy ploterem tnącym firmy Summa o najwyższych parametrach technicznych i wysokiej dokładności cięcia folii.

NAKLEJKI

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć naklejki reklamowe, używane na samochodach, tablicach i witrynach sklepowych.

Reklama wizualna: samochodu baneru tablic reklamowych witryny sklepowe roll up

Jest wiele sposobów promowania usług danej firmy, jednak największym powodzeniem cieszy się dziś między innymi reklama wizualna. Obejmuje ona przede wszystkim tworzenie wielkoformatowych banerów, tablic, witryn sklepowych. Niezwykle atrakcyjnym sposobem jest także oklejanie samochodów.

Najważniejszym atutem tego rodzaju promocji jest zdecydowanie jej zasięg. Obejmuje on praktycznie niezliczoną liczbę odbiorców, którzy znajdują się w miejscu jej umieszczenia. Jedynym warunkiem, aby osiągnąć ten cel jest staranne zaprojektowanie reklamy, aby dawała ona atrakcyjny i przyciągający efekt wizualny. Zgłoś się do nas, a otrzymasz produkt, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania!

Samochody

Jak otrzymać skuteczną reklamę wizualną o praktycznie nieograniczonym zasięgu? Wybrać oferowaną przez nas usługę oklejania samochodów. Wykonujemy ją przy wykorzystaniu najnowszych i niezawodnych technologii (np. folii wylewanej), dzięki czemu zapewniamy wyjątkowy efekt wizualny oraz optymalną wytrzymałość na uszkodzenia. Oferujemy oklejanie całościowe lub częściowe.

Banery

W ofercie proponowanych przez naszą firmę usług znaleźć można między innymi wykonywanie profesjonalnych banerów reklamowych, przystosowanych do wielokrotnego umieszczania w wielu miejscach. Nasze produkty są odporne na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne (w tym promieniowanie słoneczne czy śnieg), a jednocześnie przyciągające uwagę żywymi kolorami i ciekawymi wzorami.

Tablice reklamowe

Tradycyjnym sposobem na promowanie usług swojej firmy w lokalnych społecznościach jest wieszanie szyldów i tablic reklamowych. Profesjonalnie wykonane w naszej pracowni, z pewnością będą służyć Twojej firmie przez wiele lat, nie tracąc swojego atrakcyjnego wyglądu. Gwarantujemy unikalne i ciekawe wzory z wykorzystaniem logo lub sloganu klienta.

Witryny sklepowe

Wśród wielu usług, świadczonych przez nasze studio reklamowe w Poznaniu, znajduje się także wykonywanie estetycznych witryn sklepowych. Na podstawie podanych przez klienta wymiarów oraz preferencji przygotowujemy atrakcyjny projekt, który po akceptacji wykonujemy i montujemy w wybranym miejscu. Dzięki tego rodzaju usłudze możesz zupełnie zmienić wygląd swojego sklepu.

Roll up

Przenośne stojaki reklamowe, najczęściej stosowane podczas imprez promocyjnych, targów i konferencji. Cechują się szybkim, łatwym montażem oraz możliwością wymiany grafiki. Doskonale przystosowane są do transportu, ponieważ można je zapakować w poręczne torby, które łatwo umieścić w różnych środkach transportu. Dzięki tego rodzaju usłudze możesz zupełnie zmienić wygląd swojego sklepu.

Oklejenie witryn sklepowych, szyb biurowych i aranżacją wnętrz

Zajmujemy się także projektowaniem, produkcją oraz naklejaniem grafiki w sklepach, biurach, miejscach publicznych (szkołach, przychodnie itd.), a także mieszkaniach prywatnych – np. zdjęć wielkoformatowych czy oklejenie mebli.