Oklejanie busów

Wykonujemy profesjonalne reklamy na busach. Gwarantujemy, że oklejanie pojazdów zostanie wykonane dokładnie i terminowo, a efekt będzie spełniał oczekiwania klienta.

Kiedy warto zdecydować się oklejanie busów?

Promocja w formie naklejek umieszczonych na flocie pojazdów to dobre rozwiązanie w przypadku firm, które chcą budować świadomość swojej marki. Inwestując w oznakowanie aut, zapewniają sobie dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów stosunkowo niskim kosztem. Jednorazowa inwestycja będzie przynosiła im korzyści przez długi czas. Dzięki temu, że w swoich projektach wykorzystujemy folie renomowanych producentów, samochody cały czas prezentują się równie dobrze, mimo upływu lat i ciągłego narażenia na niekorzystne oddziaływanie czynników atmosferycznych.

Jak pracujemy?

Punktem wyjścia dla każdego projektu są dla nas indywidualne preferencje klientów. Realizując oklejanie busów, zawsze je uwzględniamy po to, by reklamy w ostatecznej formie były zgodne z ich wizją. Pracujemy w ogrzewanej hali na terenie Poznania, co umożliwia nam wykonywanie zleceń przez cały rok, bez względu na pogodę. Możliwy jest również dojazd do klienta i naklejenie folii na auta w jego siedzibie, jeśli zachodzi taka potrzeba.