Poligrafia

Dbając o kompleksowość usług naszej firmy oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi poligraficzne. Wykorzystywanie nowoczesnych metod i urządzeń sprawia, że podejmujemy się praktycznie wszystkich zamówień, jakie składają nam klienci. Standardowo nasza oferta obejmuje wydruki wizytówek, ulotek, folderów, plakatów, papierów firmowych, kopert czy logotypów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego też jesteśmy otwarci na stworzenie artykułów, których nie ma w standardowym asortymencie. W zależności od potrzeb realizujemy zamówienia już od jednej sztuki, oferując jednocześnie większe nakłady.

Logotypy

Jeśli masz nowo stworzoną firmę i szukasz sposobów na jej wypromowanie, świetnym sposobem będzie stworzenie unikalnego logotypu! W naszej firmie wykonujemy tego rodzaju usługi, opierając się na działalności klienta oraz zasadach, dzięki którym symbole te łatwo przyciągną uwagę potencjalnych klientów i zapadną im w pamięć. A przecież to jest jednym z elementów, który promuje firmę, prawda?

Wizytówki

Jednym z elementów, składających się na wizerunek firmy, są profesjonalnie przygotowane wizytówki. Stanowią one nie tylko sposób promocji danego przedsiębiorstwa o szerokim zasięgu, ale także przyczyniają się do tego, że potencjalni klienci uważają ją za kompetentną. Dlatego zgłoś się do nas, a wykonamy dla Ciebie produkt, dzięki któremu w nienarzucający się sposób możesz promować swoją firmę.

Ulotki

Chyba każdy z nas wie, że jednym z najpopularniejszych metod reklamy firmy są ulotki. Jednak należy zwrócić szczególną uwagę na to, by zaprojektować je w taki sposób, by zwróciły uwagę potencjalnych klientów nawet w przypadku kilku sztuk z różnych firm. Nasz zakład przygotuje dla Ciebie unikalne wzory, dzięki którym z pewnością zostaniesz zauważony.

Foldery

Wśród wielu usług, świadczonych przez naszą firmę, znajdują się także profesjonalne foldery. Mogą one pełnić funkcję zarówno informującą, jak i promującą dany produkt czy asortyment. Dostępnych jest wiele wzorów tego typu artykułów, drukowanych na papierze kredowym lub standardowym. W zależności od potrzeb mogą być one składane lub zszywane.

Teczki

Ciekawym sposobem promowania firmy są wykonane na indywidualne zamówienie teczki zakładowe. Mają one niezwykle szerokie zastosowanie. Można je wykorzystać np. do zgromadzenia różnych materiałów promocyjnych i rozdawania ich na targach lub różnego rodzaju branżowych spotkaniach. Świetnie sprawdzą się podczas wyjazdów służbowych, do transportu niezbędnych dokumentów.

Katalogi

Istnieją różne formy przedstawiania oferty firmy potencjalnym klientom. Wśród nich świetnym sposobem jest stworzenie atrakcyjnego wizualnie katalogu, który możemy rozdawać lub przesyłać stałym klientom. Dodatkowo tego rodzaju artykuły zapewniają dotarcie do wszystkich grup wiekowych i społecznych, dzięki tradycyjnej, ale jednocześnie ciekawej formie.

Plakaty

Usługi poligraficzne, wykonywane w naszej firmie obejmują także wydruki wysokiej jakości plakatów na materiałach o wysokiej gramaturze i estetycznym wyglądzie. Nasze realizacje to połączenie żywych kolorów, wyraźnych kształtów, jak również ciekawych wzorów, dzięki którym z pewnością zostaniesz dostrzeżony. Wykonujemy bowiem unikalne i niezwykle atrakcyjne projekty.

Papiery firmowe

Świetnym rozwiązaniem w niemal każdej firmie, korespondującej z klientami lub partnerami biznesowymi, jest starannie zaprojektowany i wykonany papier firmowy. W naszej firmie przygotowujemy indywidualne wzory, zawierające najczęściej logo firmy, dane teleadresowe oraz dopasowany stylistycznie wzór. Można zamieścić na nim także hasło reklamowe i inne elementy.

Koperty

Jeśli wysyłasz często listy czy materiały reklamowe za pośrednictwem poczty, warto byłoby wyposażyć firmę w specjalne koperty z indywidualnym nadrukiem. Dzięki temu z pewnością będą one estetyczne i atrakcyjne wizualnie, a dodatkowo na pierwszy rzut oka będzie wiadomo, kto jest nadawcą danej przesyłki. Oferujemy wiele różnych wzorów i rozmiarów.