Oklejanie autobusów

Zakres naszych usług obejmuje oklejanie autobusów. Reklama jest na nie nanoszona w sposób staranny, z zachowaniem najwyższej dbałości o detale, dzięki czemu gotowe auta świetnie się prezentują.

Trwałość reklamy na autobusach

Naklejanie folii na pojazdy komunikacji miejskiej i autokary to szczególnie duże wyzwanie. Każdy z nich codziennie przemierza setki kilometrów i cały czas jest narażony na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Mając tego świadomość, w realizacji tego rodzaju projektów bazujemy wyłącznie na wysokogatunkowych materiałach pochodzących od renomowanych producentów. Ich wykorzystanie zapewnia trwałość i wysoką wytrzymałość naklejek, a także odpowiednie nasycenie kolorów. Reklama na autobusach w naszym wykonaniu sprawia, że oklejenie ich powierzchni zapewnia im zupełnie nowy, atrakcyjny wygląd.

Obszar naszej działalności

Działamy w Poznaniu – to miasto stanowi główny obszar naszej działalności. Jesteśmy jednak otwarci na indywidualne potrzeby klientów, dlatego jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy też wykonać zleconą usługę we wskazanym przez nich miejscu. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów realizacji i przedstawienia wstępnego kosztorysu, a także, by rozwiać ewentualne wątpliwości.