Oklejanie samochodów ciężarowych

W swojej ofercie mamy oklejanie samochodów ciężarowych. Znakowanie ciężarówek logo firmy to dość powszechna praktyka i skuteczny sposób na wyróżnienie swojej floty na tle innych pojazdów. Jednocześnie reklama na tirach pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, co przyczynia się do budowania świadomości marki.

Ile kosztuje taka reklama?

Cena realizacji usługi zależy od wielu czynników, takich jak złożoność projektu czy wielkość oklejanej powierzchni. W każdym przypadku promocja firmy w takiej formie to opłacalna inwestycja. Koszt naniesienia folii ponoszony jest jednorazowo, natomiast korzyści w postaci większej rozpoznawalności marki odczuwane są przez długi czas.

Jak realizowana jest usługa?

Zawsze zaczynamy od rozmowy z klientem w celu poznania jego potrzeb. Następnie przygotowywany jest wstępny projekt, a na jego podstawie ustalany kosztorys. Kolejny etap to wykonywanie naklejek. Dzięki temu, że dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i pracujemy na materiałach wysokiej jakości, jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie, a reklama na tirach w naszym wykonaniu prezentuje się bardzo efektownie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu i to tu wykonujemy oklejanie ciężarówek. Na życzenie klienta samochody ciężarowe mogą być oklejane również we wskazanym przez niego miejscu.