Oklejanie samochodów dostawczych

Proponujemy swoim klientom profesjonalne oklejanie samochodów dostawczych. Wykonane przez nas reklamy na autach stają się ich ozdobą i sprawiają, że pojazdy już na pierwszy rzut oka wyróżniają się na tle innych. Tym samym podstawowy cel promocji, jakim jest zwrócenie uwagi klientów, zostaje osiągnięty.

Na jakich materiałach pracujemy?

W swoich projektach wykorzystujemy wyłącznie najlepsze folie renomowanych producentów, takich jak 3M, Oracal czy Avery. Wysoka jakość materiałów zapewnia trwałość i odporność na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, jakiemu nieustannie poddawane są auta.

Jak wygląda współpraca z nami?

Wykonując oklejanie folią i reklamy na samochodach dostawczych, zapewniamy każdemu klientowi indywidualne podejście i usługę dopasowaną do jego potrzeb. Oferujemy profesjonalne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy, począwszy od przygotowania projektu poprzez wstępny kosztorys aż po naklejanie folii na auto.

Gdzie działamy?

Pracujemy przez cały rok na ogrzewanej hali w Poznaniu. W razie potrzeby możemy również dojechać do klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania klientów i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.