Oklejanie

Oklejamy foliami renomowanych firm

Oklejanie witryn, szyb biurowych i ścian

Witryna sklepu, salonu sprzedaży czy lokalu usługowego jest wizytówką każdej firmy. Jest to również doskonałe miejsce ekspozycji reklamy, informacji o bieżących promocjach i ofercie danego punktu. Profesjonalne oklejenie witryny, dobranie właściwej kolorystyki oraz wykonanie atrakcyjnego projektu ma bardzo duży wpływ na przyciągnięcie potencjalnego klienta. Zgodnie z Państwa życzeniem możemy zaprojektować oryginalną witrynę sklepową, dobrać właściwą kolorystykę i materiały, tak aby finalny efekt był satysfakcjonujący. Ponadto zajmujemy się produkcją i aplikacją naklejek z folii „mrożone szkło”, która daje elegancki efekt piaskowanej szyby. Tego typu naklejki doskonale sprawdzają się w przestrzeniach biurowych, gabinetach lekarskich, salonach kosmetycznych itd.

Zajmujemy się także projektowaniem, produkcją oraz naklejaniem grafiki w sklepach, biurach, miejscach publicznych (szkołach, przychodnie itd.), a także mieszkaniach prywatnych – np. zdjęć wielkoformatowych czy oklejenie mebli.

Szyby można oklejać kilkoma rodzajami folii, dedykowanymi na szyby. To, jaka zostanie przez nas zastosowana, zależy przede wszystkim od projektu graficznego oraz od tego, jaki efekt chce uzyskać klient. Efektownie oklejona witryna, powinna przyciągać wzrok klienta, ale także przekazywać informacje. Natomiast szyby oklejone w przestrzeniach biurowych, powinny sprawiać, że czujemy się komfortowo się w danym miejscu.

W ofercie mamy produkty, które doskonale sprawdzą się na szybach:

  • folie barwione w masie, kryjące – z niej wycina się prostą grafikę, napisy, np. godziny otwarcia. Można użyć jeden lub kilka kolorów. Obecnie jest modny jeden kolor w różnej skali kolorystycznej (np. różne odcienie koloru niebieskiego). Tego typu folie najczęściej stosuje się na witrynach sklepowych, ale z powodzeniem sprawdzi się na szybach biurowych, np. logo firmy. Posiadamy bardzo bogatą paletę kolorystyczną.
  • folie barwione w masie, transparentne – zastosowanie jak powyżej, ale nie jest ona kryjąca, więc uzyskujemy efekt „witrażu na szybie”.
  • folie „mrożone szkło”, inaczej zwane „frost” – jest stosowana głównie w gabinetach lekarskich, salonach kosmetycznych, biurowcach. Jest ona kryjąca, ale nie do końca – w ograniczonym stopniu przepuszcza światło. Szyby oklejone tą folią, wyglądają elegancko i minimalistycznie.
  • folie pełne (kryjące), drukowane – najczęściej stosowana do oklejania witryn, kiedy na projekcie znajdują się zdjęcia, znaki graficzne, przejścia tonalne. Najczęściej nakleja się ją punktowo, ponieważ przy zaklejeniu całej szyby, całkowicie zabierze światło dochodzące z zewnątrz, chociaż w wyjątkowych sytuacjach klienci chcą uzyskać taki efekt. Na tego typu folie stosuje się laminat zabezpieczający UV, który chroni przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.
  • folie OneWayVision (w skrócie OWV, folie dziurkowane), drukowane – służą do oklejania całej powierzchni szyb, ponieważ w swojej strukturze mają drobne, geste dziurki, które przepuszczają światło. Efekt jest taki, że klient z zewnątrz widzi reklamę, nie widzi wnętrza, a my od wewnątrz mamy pełna widoczność. Witryna taka jest efektowna, ponieważ można na niej nadrukować najbardziej skomplikowane elementy. Jest ona najczęściej stosowana na witrynach sklepowych i punktach usługowych.

 

Oklejanie ścian

Naklejki ścienne z powodzeniem mogą pełnić funkcje reklamowe, np. w sklepie, biurze, miejscu usługowym, ale również są doskonałym sposobem na ozdobę i ożywienie wnętrza np. w mieszkaniu, szkole, przedszkolu, hotelu itd.

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem, produkcją i naklejeniem naklejek na ścianach w różnych przestrzeniach.

Do produkcji naklejek ściennych, możemy wykorzystać kilka technik:

  • folie kolorowe, barwione w masie – wycięcie dowolnych kształtów, tekstów z folii kolorowych matowych lub połysk, posiadamy bardzo bogatą paletę kolorystyczną,
  • folie drukowane i wycinane po obrysie – możemy wydrukować co tylko sobie Państwo życzą, dociąć ploterem do dowolnego kształtu i nakleić na ścianę punktowo,
  • folie drukowane pełne – sprawdzają się przy oklejeniu całej powierzchni ściany np. ciekawą grafiką lub ulubionym zdjęciem.

 

Folie drukowane pokrywamy laminatem zabezpieczającym mat lub połysk, który zabezpiecza przed ścieraniem, a także dzięki niemu można myć naklejki.

Powyższe naklejki można wykorzystać również do oklejania mebli, lodówek itd.

Zachęcamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego. Szybko odpowiemy na wszystkie pytania i wykonamy wycenę.