Oklejanie Samochodów

Oklejamy foliami renomowanych firm

Oklejanie samochodów w Poznaniu

Oklejenie samochodu to jedna z najbardziej opłacalnych inwestycji w dzisiejszej branży reklamowej. Jest to jednorazowy wydatek, który szybko zwraca się w postaci widocznej, mobilnej reklamy, docierającej do bardzo dużej rzeszy odbiorców. Odpowiednio wykonany projekt graficzny stanowi zarówno świetną promocję, jak i wzbogaca wygląd pojazdu ciekawymi kolorami. Oklejanie samochodów i środków komunikacji miejskiej daje pewność, że Państwa działalność zostanie momentalnie zauważona przez wielu potencjalnych klientów.

Profesjonalne oklejanie aut

Świadczone przez nas usługi wykonujemy, począwszy od profesjonalnego projektu, idąc przez wycenę, a kończąc na wyprodukowaniu reklamy i oklejeniu auta. Dla naszych klientów przygotujemy szczegółowy projekt, który będzie uwzględniał wszelkie upodobania zamawiającego, a przy tym będzie zawierał najważniejsze informacje i zostanie wzbogacony przykuwającymi uwagę kolorami. Przygotujemy nawet najbardziej skomplikowane naklejki, które będą cechować się niezwykłym nasyceniem barw. Posłużą nam do tego wysokiej klasy plotery drukujące i tnące oraz laminarki. Każde oklejanie samochodów poprzedzone jest dokładnym oczyszczeniem i przygotowaniem powierzchni pod aplikację folii. Daje to gwarancję, że naklejki pozostaną precyzyjnie i solidnie przyklejone bez możliwości samodzielnego odlepienia się. Finalnie oklejamy pojazd naszego klienta według wcześniej ustalonego projektu.

Wyróżnij się dzięki oklejaniu samochodów!

Stosujemy najlepsze materiały służące do montażu reklam na pojazdach. Naszym klientom proponujemy oklejanie samochodów całościowe lub punktowe za pomocą folii wylewanej z laminatem UV, a także cięcie OPOS wydruków po obrysie oraz oklejanie minimalistyczne (np. logo firmy, dane kontaktowe) przy użyciu folii ploterowej barwionej w masie. Oferujemy również naklejki na szyby z folii OWV (folia dziurkowana), które nie ograniczają widoczności oraz naklejki magnetyczne, które można w dowolnej chwili ściągnąć z samochodu.

W ramach świadczonych przez nas usług oklejamy:

Swoim klientom proponujemy także oklejanie pojazdów nietypowych, w tym takich jak:

  • motocykle,
  • kampery,
  • quady,
  • łodzie,
  • maszyny budowlane itd.

Cena za realizowane przez nas usługi zależna jest od wielkości samochodu, powierzchni, jaka ma zostać oklejona, a także rodzaju folii, jaki mamy zastosować. To właśnie dlatego nasi klienci mogą liczyć na indywidualną wycenę usług. Z chęcią podejmiemy również współpracę z agencjami reklamowymi, aplikując grafikę powierzoną.

Zmiana koloru samochodu za pomocą folii

Do naszych zadań należy również zmiana koloru pojazdu, używając do tego specjalnej folii. Jest to innowacyjne rozwiązanie będące współczesną alternatywą dla tradycyjnego lakierowania auta. Oferujemy zarówno zmianę koloru całego pojazdu, jak i poszczególnych jego elementów. Oklejanie samochodów w celu zmiany jego barwy następuje przy użyciu folii, która umożliwia uzyskanie oryginalnego wyglądu pojazdu. Zamontowanie produktu pozwoli również skutecznie zabezpieczyć lakier. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór wzorów folii, które sprawdzą się do każdego typu pojazdów. Osoby decydujące się na tego typu oklejanie aut mają do wyboru mnóstwo kolorów, z których pomożemy dobrać coś najodpowiedniejszego. Uzupełnieniem naszej oferty jest zrywanie starej folii, włącznie z usuwaniem śladów po kleju.

Świadcząc usługi, wykorzystujemy wyłącznie produkty od renomowanych przedsiębiorstw. Wybieramy folie do oklejania aut, które bezproblemowo ułożą się na każdej powierzchni i będą solidnie do niej przywierać. Oklejanie aut przeprowadzamy na ogrzewanej hali, dzięki czemu z usług można skorzystać przez cały rok! W razie potrzeby jesteśmy w stanie zrealizować usługę również u naszego klienta. Na każdy oklejony przez nas pojazd udzielamy gwarancję, dzięki czemu mają Państwo pewność, że folia nie zniszczy się, a efekt pozostanie bez zmian.