Oklejanie pojazdów

Oklejamy foliami renomowanych firm

Usługi świadczymy kompleksowo: projekt graficzny, wykonanie naklejek (posiadamy wysokiej klasy plotery: drukujący i tnący), przygotowanie powierzchni i aplikacja folii.

Oklejanie samochodów

Proponujemy zarówno oklejanie auta w całości za pomocą folii wylewanej, jak i wyłącznie częściowe nanoszenie wzoru (przykładowo logo marki lub dane kontaktowe), np. tylko na tylnej szybie. Nasza usługa obejmuje auta osobowe i dostawcze, a także pojazdy nietypowe, w tym motocykle, quady, a nawet maszyny budowlane. Nakładamy także grafikę powierzoną.
Dodatkowo zajmujemy się również zrywaniem starej folii włącznie z usuwaniem śladów po kleju. Chętnie współpracujemy z agencjami reklamowymi – zachęcamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego. Szybko odpowiemy na wszystkie pytania i wykonamy wycenę.

Nowość - COLOR CHANGE - zmień kolor samochodu!

Proponujemy nową metodę zmiany wyglądu swojego pojazdu, która nie tylko pozwala na jego efektowny tuning, ale także na ochronę lakieru. Wykorzystujemy specjalną folię, która umożliwia uzyskanie efektu doskonałego, naśladującego fabryczne malowanie. Dostępny jest ogromny wybór kolorystyki oraz rodzajów folii, takich jak carbon 3D, mat, metalic oraz wielu innych.

Oklejanie witryn sklepowych

Witryna sklepu, salonu sprzedaży czy lokalu usługowego jest wizytówką każdej firmy. Jest to również doskonałe miejsce ekspozycji reklamy, informacji o bieżących promocjach i ofercie danego punktu. Profesjonalne oklejenie witryny, dobranie właściwej kolorystyki oraz wykonanie atrakcyjnego projektu ma bardzo duży wpływ na przyciągnięcie potencjalnego klienta. Według państwa życzenia możemy zaprojektować oryginalną witrynę sklepową, dobrać właściwą kolorystykę i materiały, tak aby finalny efekt był satysfakcjonujący. Ponadto zajmujemy się realizacją usługi na wszelkich powierzchniach związanych z promocją: plansz (blacha, PCV), banerów (materiał plandekowy), kasetonów podświetlanych, potykaczy, tablic reklamowych, tabliczek, itp.

Oklejanie i aranżacja wnętrz

Zajmujemy się także naklejaniem grafiki w sklepach, biurach, miejscach publicznych, a także mieszkaniach prywatnych – np. zdjęć wielkoformatowych czy ozdób na meble.

Wicemistrz Polski

  • Oferta
  • Oklejanie Samochodów - Studio Grafin - Poznań, ul. Bułgarska 52